BATERIE TRAKCYJNE

Baterie trakcyjne


Baterie trakcyjne to najbardziej obciążane źródła energii, produkowane w przemyśle akumulatorowym. Często wymaga się od nich całodziennej pracy, długiego czasu rozładowania i jak najkrótszego czasu ładowania. Przez 365 dni w roku muszą dostarczać ciągłego zasilania i zapewnić długą żywotność, a ich konstrukcja musi być odporna na częste całkowite rozładowania.

Nasza firma oferuje baterie trakcyjne oraz towarzyszące im prostowniki i urządzenia, spełniające najbardziej rygorystyczne normy. Produkty te znajdują zastosowanie w zasilaniu wszelkich pojazdów, przeznaczonych do przemieszczania towarów, w przemyśle wytwórczym i innych gałęziach produkcji.

Wybrane produkty


OGNIWA TRAKCYJNE
ŻELOWE PzV

OGNIWA TRAKCYJNE
KWASOWE PzS i PzB
____________________________________________ __________________________


ZŁĄCZA  TRAKCYJNE
DO BATERII I ŁADOWAREK

AKCESORIA
DO BATERII

____________________________________________ _______________________________

Typowe zastosowania baterii trakcyjnych.

  • wózki widłowe, podnośniki magazynowe, wózki platformowe i inne urządzenia załadunkowe,
  • urządzenia ruchome takie jak myjki, zamiatarki podłogowe, polerki,
  • różnorodne systemy transportowe, do pracy w warunkach niebezpiecznych (również grożących wybuchem) tj. w rafineriach, przy urządzeniach dystrybuujących gaz, ropę naftową, w stacjach energetycznych, jak i przy naziemnej obsłudze lotnisk.

CROVORG GROUP oferuje szeroką gamę baterii produkowanych w formatach DIN i British Standard (w tym także bezobsługowe) wykorzystujących płyty rurkowe i płaskie. Misją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług. Dzięki doświadczeniu zespołu oraz koncentracji na potrzebach lokalnych użytkowników i klientów, oferowane przez nas rozwiązania są bardziej efektywne i atrakcyjne cenowo.

ØA/B (mm): 50/70ØA/B (mm): 50/70

 

© 2016 CROVORG GROUP - All rights reserved.
al. Katowicka 11, Wolica   •   05-830 Nadarzyn   •   Polska   •   Tel +48 22 490 23 23   •   Fax +48 22 724 42 41   •   E-Mail biuro@crovorg.pl